בטון מוטבע
שלא כמו שנהוג לחשוב, בטון אינו רק חומר גולמי נסתר מהעין, אלא הרבה יותר מכך, ובתקופה המודרנית של שבה אנו החיים מקובל להשתמש בבטון לצרכים אדריכליים רבים כמו: הטבעת בטון, ריצוף בטון מוטבע, הטבעה בבטון לבן ועוד. כיום, בטון מוטבע משמש כתחליף אפקטיבי ביותר לריצוף הריצפה ופעולת ריצוף בטון מוטבע תקנה לרצפות, גימור במראה מבריק, רטוב ופשוט מושלם.

אז מהו בעצם בטון מוטבע?
שיטת בטון מוטבע התפתחה כבר בשנות השישים על ידי בראד באוומן האמריקאי – קבלן בטון מיומן שהיה נוהג לעשות הטבעות בטון על תבניות מחומרים שונים (לרוב ממתכת). השיטה הייחודית של בראד באוומן, תפסה תאוצה עם השנים, והחלה להתפתח בכל רחבי ארצות הברית ובכלל לאזורים שונים בעולם.
באמצעות בטון מוטבע/ הטבעת בטון, ניתן לחקות סוגי אבנים ואריחים שונים על פי בחירה אישית, כגון: אבן פראית, ריצוץ דק, ריצוף בדוגמת אריחי סלעים ועוד. היתרון הגדול בשיטות הטבעות בטון הוא שאמנם המראה של אבן אך העוצמתיות והחוזק היא של הבטון.

בטון מוטבע כיום
לאחר כ-50 שנה מאז המצאת ריצוף בטון מוטבע, השיטה השתכללה מאוד וכיום ניתן למצוא בטון מוטבע בגוונים רבים ושונים ואף לבחור ב – ריצוף בטון מוטבע בצורות שונות בהתאמה אישית ומשווק בכל רחבי העולם.

איך מבצעים הטבעת בטון?
הטבעות בטון/הטבעה בבטון לא ניתן לעשות באופן עצמאי מאחר ומדובר במלאכה לא פשוטה שדורשת מיומנות, התמקצעות ושימוש בכלים ומכשירים מתקדמים.
על כן, אם ברצונכם להזמין שירות הטבעות בטון/לברר אודות בטון מוחלק מחיר וכו', יש עליכם להתייעץ ולהיעזר במומחים מהתחום!

נובה בטון מוחלק, בהנהלתו של אורן דוד, הינה החברה המובילה והמתקדמת ביותר בארץ בתחום עבודות בטון, לרבות: הטבעת בטון, ריצוף בטון מוטבע ו- הטבעה בבטון, והינה חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע לשירותיה ומוצריה. החברה מבצעת פרויקטים ללקוחות פרטיים/עסקיים, בכל סדר גודל ובפריסה ארצית רחבה.

שירותי החברה: נובה בטון מוחלק מספקת שירותים רבים הנוגעים לעבודות בטון מוחלק וכוללים: החלקות בטון, יציקות רצפות בטון, החלקת בטון בהליקופטר ,צריבת בטון, הטבעות בטון, ריצוף בטון מוטבע, הטבעה בבטון ועוד במקצועיות ובהתאמה מוחלטת של העבודה לצרכיו של הלקוח.

צוות העובדים בנובה בטון מוחלק, בעלי ניסיון עשיר של שנים רבות בתחום, מכירים את העבודה על בוריה, והינם מעניקים לכל לקוח יחס אישי ומהימן המלווה במתן מלוא תשומת הלב ובד בבד, דוגלים ומעניקים שירות מקצועי ומהיר במיוחד, תוך עמידה בלוח זמנים צפוף. התקשרו כבר עכשיו ותקבלו מענה אדיב ומקצועי!

בטון מוטבע מחיר
לגבי בטון מוטבע מחיר, זהו דבר שלא ניתן לקבוע באופן אחיד, מכיוון שלכל לקוח צרכים שונים ובקשות שונות ועל פיהם המחיר ייקבע בהתאם. על כן, בכל הזמנה שנעשית בנובה בטון, יגיע צוות מומחה למקום המיועד ויעריך את כמות וזמן העבודה הנדרשת, ועל פי ממצאים אלו, יעניק ללקוח הצעת מחיר מסודרת.

רוצים לקבל מידע נוסף אודות בטון מוטבע? רוצים לדעת בטון מוטבע מחיר ואחריות? התקשרו עוד היום לנובה בטון, או השאירו את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.
צוות נובה בטון, עומד לרשותכם בכל שעות היום וישמח לסייע בכל שאלה!