חיפוי בטון – גם חזק וגם יפה
חיפוי בטון וגם ציפוי בטון, הינו טרנד חדש בתחום של הריצוף, והוא מקובל מאד באולמות אירועים ובבתים פרטיים. היתרון הגדול של חיפוי בטון על פני סוגים אחרים של ריצוף טמון בשטח גדול מרוצף ללא חיבורים, ובחוזק שלו.
אל חומר היציקה שיוצר חיפוי בטון ניתן להוסיף גוון לפי בחירה ועל ידי כך הריצוף מקבל צבע מיוחד ומתקבלת תוצאה של ריצוף מבריק ואלגנטי.
כל הגיוונים והשינויים שאנו עדים להם היום בתחום של הבטון, קיימים בזכות הופעתו של בטון מוחלק, שהוא סוג של בטון משודרג. חיפוי בטון כפי שאנחנו מכירים אותו היום, מקבל את התכונות שלו בזמן שהוא נוצר על ידי בטון מוחלק עם תוספת של פיגמנטים ועיצובים.
בעת היווצרותו של בטון מוחלק מוחדרים לחומרי הגלם, חומרים מיוחדים שמביאים לאטימותו ולגווניו המיוחדים. בעת שיוצרים בטון מוחלק אפשר כבר להוסיף את הגוון הרצוי ואף לעצב אותו על ידי תבניות עיצוב מיוחדות.

ציפוי בטון – מראה חדש ומעניין של ריצוף בטון
ריצוף בטון מוחלק עם ציפוי בטון מהווה שינוי מעניין ומרענן לעומת סוגי הריצוף שאנחנו מכירים, כמו ריצוף של אבן, שיש ,גרניט פורצלן, פרקט ועוד.
ציפוי בטון יכול להגיע בדוגמאות, בגוונים שונים, ובדרגות החלקה שונות לפי דרישת הלקוח.

ציפוי בטון – תפקידו של הסילר
לפעולה של ציפוי בטון או ריצוף בטון מוחלק מוסיפים חומר בשם סילר, והוא האחראי על הטוויסט המעניין שנוצר ביציקות של חיפוי בטון מוחלק.
מטרתו העיקרית של הסילר, לאטום את אותו ציפוי בטון שהולבש על הרצפה בסיום עבודות היציקה, אך יש לו עוד מספר תפקידים.
הוא נותן מראה מיוחד לבטון המוחלק , ומונע חדירה נוזלים.
ניתן לראות את הסילר במסגר גימורים, בחלקם הוא יבש וטבעי ונותן תחושה של גוון מט. לעומת זאת אפשר למצוא סילר גם במראה רטוב אשר מעניק לרצפה עם חיפוי בטון מוחלק מראה נקי ומחזק את גווניו של הבטון. את הסילר ניתן למצוא במספר גוונים.

ציפוי בטון מבוקש בעיקר בבתים פרטיים ובאולמות אירועים, אך הביקוש לסוג ריצוף זה הולך ומתרחב, וניתן למצוא רצפות עם ציפוי בטון גם בבתי חולים, חברות גדולות, בתי מלון, נתב"ג, בבסיסים צבאיים, מוסכים, משרד הרישוי, בתי מלון וגורמים נוספים.