משטח בטון
משטחי בטון מוחלק הינם משטחים הנעשים באמצעות טכניקה מיוחדת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ושימוש בכלים מתקדמים לביצוע העבודה. בעבר, לא חשבו על חומר הבטון כחומר הטוב ביותר לעבודות משטח בטון, אך עם השנים המודעות לעבודות משטחי בטון מוחלק גדלה ויותר ויותר אנשים פרטיים, עסקיים ואף חברות וארגונים ציבוריים מעדיפים להזמין שירותי משטחי בטון מוחלק.

יתרונות משטחי בטון מוחלק
משטחי בטון מוחלק בעלי יתרונות ברורים ומהותיים מאוד, שכן, הינם מעניקים למבנה מראה פתוח וגדול יותר, ובנוסף הרגשה של ניקיון ונעימות לעין. על כן בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים במשטחי בטון לעומת משטחים מחומרים אחרים, לצרכים פרטיים (דירות/שטחים בבעלות פרטית ועוד) ולצרכים עסקיים (משרדים, מפעלי תעשייה, מקומות ציבוריים ועוד.
נובה בטון מספקת שירותי בטון מוחלק ללקוחות פרטיים/עסקיים, בתהליך מהיר ותוך מתן שירות אדיב ומקצועי!

הזמנת משטח בטון
ביצוע עבודת משטח בטון אינה פשוטה כלל ודורשת עבודה פיזית רבה, זמן רב, התמקצעות ושימוש בכלים מתקדמים. על כן, לא כל אחד יכול לבצע את עבודות משטחי בטון על הצד הטוב ביותר, ורצוי לבחור במקצוענים מהתחום שיעשו את העבודה בצורה המקצועית, המהירה והכי טובה שאפשר.

נובה בטון מוחלק, הינה חברה מובילה בתחום עבודות בטון מוחלק, ומספקת שירותי: הטבעת בטון, משטח בטון, ריצוף בטון מוטבע, הטבעה בבטון, עבודות משטחי בטון, ועוד תוך מתן שירות אישי, מהימן, מהיר ומקצועי לכלל לקוחותיה.
החברה מבצעת פרויקטים בהיקף רחב ובכל סדר גודל, לרבות פרויקטים הנוגעים לעבודות משטח בטון, ללקוחות פרטיים/עסקיים, בפריסה ארצית רחבה.

שירותי החברה: נובה בטון מוחלק מספקת שירותי: החלקות בטון, יציקות רצפות בטון, החלקת בטון בהליקופטר ,צריבת בטון, הטבעות בטון, ריצוף בטון מוטבע, הטבעה בבטון ועוד במקצועיות ובהתאמה מוחלטת של העבודה לצרכיו של הלקוח.

צוות העובדים בנובה בטון מוחלק, בעלי ניסיון עשיר של שנים רבות בתחום והינם מעניקים לכל לקוח יחס אישי ומהימן המלווה במתן מלוא תשומת הלב ובד בבד, דוגלים ומעניקים שירות מקצועי ומהיר במיוחד, תוך עמידה בלוח זמנים צפוף.

מחירי משטחי בטון
משטחי בטון הינם משטחים שלא ניתן לקבוע להם מחיר סטנדרטי מאחר, ובכל הזמנה של משטח בטון מידות ההזמנה וצרכי הלקוח שונים ועל כך המחיר של עבודת משטח בטון גם כן משתנה בהתאם.
בשלב ראשוני של כל הזמנה, יגיע צוות נובה בטון מוחלק אל המבנה המיועד לביצוע עבודת משטחי בטון ויעריך את כמות העבודה הנדרשת, משך העבודה, יבצע מדידות משטח בטון ועוד, שבסופם ישקלל נתונים ויעניק ללקוח את הצעת המחיר המותאמת לו באופן אישי לביצוע עבודת משטח בטון. בבחירתכם בנובה בטון מוחלק תיהנו מתנאי תשלום נוחים ומשתלמים ויחס אישי לאורך כל הדרך.

אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים אודות משטחי בטון, משך זמן ביצוע עבודת משטח בטון מוחלק, הזמנת ייעוץ והתאמה של משטח בטון, קבלת הצעת מחיר בכתב של עבודת משטח בטון, ולכל שאלה והתייעצות נוספת, צוות המומחים של נובה בטון מוחלק עומד לשירותכם בכל שעות היום וישמח לסייע. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.