מדרגות בטון –מדרגות בטון מציעות עיצוב ויופי בסגנון אחר
מדרגות בטון מחוץ לבית הן מראה מוכר, ומקובל למדי. בעבר נהגו להלביש על מדגרות בטון שיש או אבן, כדי לתת להן עיצוב אלגנטי ומרשים.
היום נוהגים להשאיר מדרגות בטון במראה הטבעי שלהן, וזאת בעיקר כי מדובר בבטון משודרג , בטון מוחלק.
בגלל הטרנד החדש של בטון מוחלק, מדרגת בטון לא נופלת ביופייה ממדרגת שיש או עץ. מדרגת בטון מוטבעת או בגוונים חיים, משדרת ייחודיות ויש בה טבעיות וזרימה שלא תמיד קיימות במדרגות מסוג אחר.

מדרגות בטון – הצבת שונות של גרמי מדרגות בטון במבנים
ישנם קבלנים שמחליטים מסיבות טכניות שונות, ליצור יציקה של מדרגות בטון באתר עצמו, או להביא לאתר לאחר הכנת המקום, מדרגות בטון במבנה טרומי שיולבש למבנה שכבר קיים במקום.
בשני המקרים , אלה מדרגות בטון במצב הטבעי שלהן, ללא הלבשה של שיש או חומר עיצובי אחר. בטון מוחלק מומלץ גם עבור גרמי מדרגות, כדי לתת להם יופי ועיצוב ולמנוע צורך בצביעתם לאחר הצבתם באתר.

מדרגות בטון – עם חיפוי או בלי
מדרגות בטון עם חיפוי או בלי, הן המדרגות הנפוצות ביותר והבטיחותיות ביותר.
אמנם אנחנו נתקלים בגרמי מדרגות העשויים מעץ או ממתכת, אך לרוב מהנדסים מעדיפים להשתמש בשלדים מבטון כדי ליצור גרמי מדרגות.
מדרגות בטון נחשבות לחזקות, עמידות בפני משקל כבד ועמידות בחילופי מזג האוויר. וזאת במידה, כמובן, שהבטון בעת היווצרותו נעשה כראוי עם חומר אטימה מתאים. אם בעבר ראינו בעיקר מדרגות בטון ללא חיפוי רק מחוץ לבית, היום אפשר לראות מדרגות בטון מבטון מוחלק עם עיצובים וגוונים, גם בתוך הבית.

מדרגת בטון – איך פתאום מדרגת בטון נהייתה כל כך יפה
השדרוגים והשכלולים שעוברים בתקופה האחרונה על מוצרי בטון הביאו לשינוי בתדמית של מדרגת בטון.
מדרגת בטון מבטון מוטבע זה הטרנד האחרון ורבים מביטים בעניין בדוגמאות השונות של מדרגת בטון בשלל עיצובים וגוונים. מדרגות בטון מבטון מוטבע נוצרות מתהליך של בטון מוחלק ומכאן חוזקן, אטימותן ויופיין.
יתרונה של מדרגת בטון לעומת מדרגה משיש או מעץ טמון בחוזק שלה, ובאריכות ימיה. מדרגת בטון שעשויה מבטון מוחלק, מקבלת את עיצובה על ידי הטבעת תבנית ועירוב של חומרים שונים שנותנים לה את הגוון המיוחד שלה.
יש אפשרות להוסיף חומרים נוספים בעת יצירתה של מדרגת בטון, תלוי בסגנונו ובטעמו של המזמין.

מדרגות בטון – מדרגות מבטון מוחלק – עיצוב ויופיו יחדיו
מדרגות בטון שעשויות מבטון מוחלק, יש בהן עיצוב מעניין וחדיש, יופי ייחודי והתחושה שאתם עולים על מדרגות עשויות מבטון, כשאלה לא נופלות ביופיין ממדרגות של שיש או עץ, זו תחושה שהנה, אפשר להעניק יופי וייחודיות גם לדברים שמעולם לא היינו יכולים לקשור אותם ליופי, כמו בטון למשל.
היווצרותו של בטון מוחלק, והפיכתו לגורם מבוקש בנוף הריצוף המעוצב, מוכיח שהקידמה והטכנולוגיה, יחד עם יצירתיות, יכולים להפוך חומר גלם גס וחסר חן ליצירות אומנות של ממש.
מדרגות בטון אפשר היום למצוא במספר עיצובים וגוונים שאינם מזכירים כלל וכלל את חומר הגלם שבהן הן נוצרו.