עבודות בטון – בטון, לא רק חזק, אלא גם דקורטיבי
בטון הינו חומר חזק ביותר, אוטם וכמעט שלא ניתן לחדור אליו או לשבור אותו.
קבלני בטון עמוסי עבודה במהלך כל השנה. כי, כשמדובר בבטון, לא לכל קבלן שיפוצים יש את הכלים המתאימים לביצוע עבודות בטון.
מאז הופעתו של בטון מוחלק בשוק, יש היום מגוון רחב של עבודות בטון בתחומים שונים ולמטרות שונות.
אפשר לציין עבודות בטון כמו, למשל, קידוח בטון שמכונה גם קידוח יהלום, חיתוך בטון,עבודות אספלט, יציקת בטון, יציקות בטון כתשתית לבריכות שחייה ומתקנים אחרים, ניסור בטון ועוד. על קבלני בטון לעבור הדרכות שונות כדי לקבל הכשרה על דרך הפעלתם של כלים מתוחכמים לקידוח יהלום או יציקות בטון.
קבלני בטון נחשבים למומחים בתחומים שבהם הם עוסקים, ולכן כשיש לכם צורך בביצוע של עבודות בטון פנו רק למי שיש להם הכשרה בתור קבלני בטון ולא לקבלני שיפוצים, שגם עושים עבודות בטון.

עבודות בטון –יציקות בטון כשצריך לבנות בריכת שחייה
עבודות של יציקות בטון מתבצעות בעת שעומדים לבנות בריכת שחייה, וגם בעת שעומדים להקים בניין, עם חנייה תת קרקעית למשל.
עבודות של יציקות בטון בעלות חשיבות רבה, כי הן מהוות את התשתית שעליה עומדים המבנים.
עבודות עם יציקות בטון נערכות גם בעת סלילת כבישים, מנהרות תת קרקעיות, חניות תת קרקעיות במבנים ועוד. קבלני בטון מופקדים על עבודות של יציקות בטון, כשהם נעזרים במפרטים הטכניים שקבלו מהמהנדסים והאדריכלים האחראיים על תכנון הבנייה והתשתיות במקומות היכן שמצבועות עבודות היציקה.

עבודות בטון – הכנת רצפות בטון למבנים
עבודות בטון של הכנת רצפות בטון, מתבצעות בכל מבנה. בניינים שמוקמים בארץ, קודם כול מכינים תשתית של רצפות בטון, ועליהן מלבישים, ריצוף מסוג אחר, או כפי שמקובל היום בהרבה מקומות, רצפות בטון מבטון מוחלק עם עיצובים.
הכנת רצפות של בטון מוחלק, אפשר לראות היום באולמות אירועים, בתי חולים וגם בבתים פרטיים. היתרון של רצפות בטון מבטון מוחלק, זה שהן מציגות רצף שלם של ריצוף, מעוצב ומעובד. גם עבודות בטון של הכנת רצפות בטון, נמצאות תחת אחריותם של קבלני בטון בעלי ידע וניסיון בתחום של ריצוף מבטון.

עבודות בטון – יציקות בטון תת קרקעיות
לא פעם נדרשים קבלני בטון לבצע עבודות בטון במשטחים תת קרקעיים.
לפעמים יש צורך להרכיב תשתיות של יציקות בטון במנהרות תת קרקעיות, ובמבנים תת קרקעיים. עבודות בטון מסוג זה, דורשות מיומנות מיוחדת ממי שאמורים לבצע את העבודה, כשהמומחיות והניסיון של קבלני בטון תורמת רבות לביצוע מוצלח של העבודות.
עבור הלבשת יציקות בטון בשטחים כאלה, צריכה להיות גם עבודה הנדסית זהירה, כי לפעמים מדובר בעבודות איטום וחייבים להקפיד על מידות העובי של שכבות הבטון המולבשות במקום.