אריחי בטון- שדרגו את מראה הרצפה
רוצים לשדרג את מראה הבית? לגרום לו להיראות יוקרתי ואומנותי יותר? הרצפה הינה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר במראה הבית, התחושה שלו והיוקרה שלה. אריחי בטון הינם אריחים המיוצרים מבטון מוחלק מעוצב, ומגיעים במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים, ומאפשר ביטוי אישי ועיצוב ייחודי של ביתכם על פי טעמכם. אריחי בטון מעוצבים משמשים לא רק לבתים פרטיים אלא גם לגנים, גני אירועים, מבואות, וכל סוג אחר של רצפה אסתטית ואומנותית.

עיצוב אריחי בטון
ישנן חברות רבות המציעות אריחי בטון בעיצובים שונים, מגוון האופציות הינו ענקי ותוכלו למצוא אריחי בטון בעלי ציורים שונים, צבעים, צורות גיאומטריות, ועוד. מלאכת עיצוב אריחי הבטון הינה פשוטה ויש צורך בהתאמה של עיצוב אריחי הבטון לסוג הבית או המבנה, לחדר הספציפי ולטעמכם האישי, על מנת להביא לתוצאה הרצויה ולגרום לבית להיראות כמו הבית שחלמתם עליו תמיד!
אריחי בטון לעומת סוגים אחרים של מרצפות
לאריחי בטון יתרונות רבים על גבי סוגי מרצפות אסתטיים אחרים כמו קרמיקה, מדשאות וכו'. קודם כל, אריחי בטון עשויים מבטון מוחלק והינם עמידים ביותר, מחזיקים שנים רבות ודורשים תחזוקה מינימלית. אריחי בטון נבנים עם שכבת הגנה מפני שומנים ולכלוכים שונים והינם עמידים, אמינים, קשיחים וכמובן אסתטיים במיוחד. יתרון נוסף הוא החופש הגדול בעיצוב אריחי הבטון. חברות רבות מציעות בניית אריחי בטון על פי עיצובים קיימים שלהם וגם על פי התאמה אישית ועל פי טעם הלקוח. במידה ויש לכם חזון מסוים למראה הרצפה שלכם, דוגמא מסוימת שראיתם אצל חבר או משהו ספציפי שאתם חושבים שיהלום את ביתכם, תוכלו לעצב את אריחי הבטון על פי טעמכם ובהתאמה מושלמת לסביבה, לאנרגיות, לקירות וכו'.

אריחי בטון בנובה בטון
נובה בטון הינה חברה מנוסה ומובילה בתחום אריחי הבטון. אצל נובה בטון תקבלו שירות וייעוץ מעולה, והתאמה של אריחי בטון לפי טעמכם, סוג המקום והעיצוב שלו. בנובה בטון תקבלו שירות ללא פשרות, אנשי מקצוע מנוסים ואחראיים, עמידה בלוחות זמנים, ואריחי בטון מדהימים ביופיים!