מהו בטון צרוב?
צריבת בטון הינה מלאכה של צביעה ועיצוב של בטון מוחלק, הנקרא בטון צרוב, ונעשית באמצעות נוזלי חומצות צבע שונים. צריבות בטון נעשות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום צריבות הבטון, על מנת לעצב את הבטון בצורה אסתטית ואומנותית וליצור בטון צרוב ייחודי, מעוצב ואסתטי. ניתן לראות בטון צרוב בהרבה כניסות לבתים, אולמות אירועים, גני אירועים, גנים ועוד, והבטון הצרוב ללא ספק יוצר אווירה מיוחדת, אישית, ואינדיבידואלית המקרינה את מהות המקום.
בטון מוחלק הינו בטון המשמש בחומר גלם לפעולת צריבת הבטון, שהיא בעצם הצביעה שלו באמצעות נוזל חומצת צבע. צריבות בטון הנעשות בצורה איכותית על ידי אנשי מקצוע המתמחים בצריבות בטון יוציאו תוצאות מדהימות, ייחודיות, אומנותיות ואסתטיות. בטון הצרוב הינו עמיד ביותר, בעיקר ביחס לאלטרנטיבות המקובלות לקישוט רצפות, קרמיקה, מדשאות וכו'. בטון צרוב יכול להיות מעוצב בצורה אישית על פי טעמכם, הצבעים המועדפים עליכם ובהתאמה אישית לאופי המקום ולמראה שלו.

צריבת בטון
צריבת בטון הוא שם הפעולה עצמה, אותה מבצעים אנשי מקצוע המתמחים בצריבות בטון. פעולת צריבת הבטון מתחילה ביציקת בטון והחלקתו לצורך הפיכתו לבטון מוחלק, עמו ניתן לעבוד.לאחר עבודה על הבטון המוחלק, ניתן להתחיל את תחילת תהליך צריבת הבטון. תהליך צריבת בטון קורה באמצעות החדרת חומצת צבע לתוך הבטון המוחלק, ישנה אפשרות לחרוץ את הבטון המוחלק במהלך תהליך צריבת הבטון כדי להפוך את הבטון לצורה של מרצפות, מעגל, או כל צורה אחרת. בתום תהליך צריבת הבטון, מיישמים שכבת סילר לשמירה והגנה על הבטון הצרוב מפני נזקים, שומנים, ועוד. ניתן ליצור בטון צרוב במגוון רחב של צבעים, לשלב צבעים וליצור צורות שונות וייחודיות.
בטון צרוב כאמירה אומנותית ואסתטית
הבטון הצרוב ישנה בצורה דרסטית את מראה החדר, המבואה, הלובי, או הגן. בטון צרוב הינו אמצעי אומנותי לכל דבר ומשפיע על המראה הכללי של הבית, האולם או הגן במידה גבוהה במיוחד. עבודות של צריבות בטון הינן אינדיבידואליות וכמובן מתחשבות בבקשות הלקוח ובטעמו, כמו כן בסוג המיקום- בית פרטי, גן אירועים, וכו', ובאופי והאנרגיות אותם מעוניינים הלקוחות ליישם במקום. בטון צרוב ייצור אפקטים שונים וניתן לבצע עבודות צריבות בטון בצורות ייחודיות, בציורים ועיצובים של שמש, ירח, כוכבים, עיגולים, צורות גיאומטריות מתקדמות, מרצפות, ועוד, לשלב צבעים וצורות ועוד הרבה.

צריבת בטון בנובה בטון
נובה בטון הינה חברה מנוסה ומובילה בתחומה, הידועה בשל עבודות צריבת הבטון המיוחדות שלה, המזוהות עמה. חברת נובה בטן שמה לנגד עיניה את האינטרסים של הלקוחות, ודואגת לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך כדי שימת דגש על ייעוץ ושירות מעולה ללקוח, על מנת להתאים יחד עמו את סוג העבודה, לקבוע לוח זמנים ולעמוד בו, ולבצע את העבודה במקצועיות, על מנת לספק תוצאות מדהימות כמצופה. לנובה בטון ניסיון רב, ידע וכלים רבים להתמודדות עם כל סוג של מקום, פרוייקט ולהתאים את דרכי העבודה ללקוח ולמטרותיו. התקשרו עכשיו על מנת לקבל ייעוץ, בכל התחומים הקשורים לצריבת בטון, ואצל נובה בטון תקבלו את השירות הטוב ביותר!